| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heeei :*, sushi trebuie sa aiba neaparat pasta de wasabi?straight face

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu. Poți să-l mănânci simplu sau cu sos de soia. Sincer, mie nu-mi place cu sos de soia... e prea sărat. Wasabi-ul e foarte bun cu sushi. happy

Poftă bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pacat sa nu...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu neaparat.

| Graphee a răspuns:

- Poți să înlocuiești wasabi cu sos de soia... Sau mănânci sushi fără nimic.

| Mariinaa a răspuns:

Wasabi este doar ca.un sos pentru sushi daca pot spune asa, poti incerca sos-ul de soia. Take care!

| ioana32 a răspuns:

Nu!

| curiosul26 a răspuns:

Nu,nu trebuie. Poti sa mananci sushi si cu sos de soia, dar si simplu.