| MDRLC a întrebat:

am trecut printr-o situatie destul de penibila. am fost la parintii iubitului meu, si am purtat o pereche de colanti luciosi. m-am asezat pe un scaun si dupa 1 ora observ ca acestia s-au decolorat si au lasat o urma mare neagra pe scaun. mentionez ca tapiteria era din piele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se intampla cand aveti colanti la 10 lei si fite de milioane. Plus ca ce cautai in colanti la parintii lui, vrei sa creezi o impresia proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care-i baiu? Treci peste. Doar nu te vor închide la pușcărie pentru asta.

| Vladalexandru97 a răspuns:

Pai si cu ce te putem ajuta? sa curatam tapiteria? happy

| Omis a răspuns (pentru Vladalexandru97):

Vai, am murit laughing)))))))