| MDRLC a întrebat:

Am trecut printr-o situație foarte penibila.
Am fost la părinții iubitului meu (socrii mei )

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

M-a amuzat această afirmaţie. Eu una nu văd nici o întrebare nimic. Nu e nimic penibil în asta, foarte bine, dacă te-a prezentat părinţilor înseamnă că e băiat serios happy

| Violleta2022 a răspuns:

Si ce s-a intamplat?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, pana te mariti, nu sunt socrii, sunt doar parintii baiatului, iar situatia a fost probabil generata de faptul ca tu esti doar o simpla prietena si nu nora familiei.

| Pricked a răspuns:

Ai scapat usor. Se putea ajunge la o situatie foarte, foarte penibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai și ce sa întâmplat? De ce a fost penibil? Sau zici asta pentru faptul in sine ca ai i-ai cunoscut ți sa părut penibil?

| MDRLC explică:

Nu înțeleg de ce nu s-a postat toată intrebarea

| MDRLC explică:

Am repostat intrebarea ca nu inteleg din ce motiv nu s-a postat toata.