| anka a întrebat:

Ati trecut vreodata printr-o situatie penibila? Cum ati iesit din ea?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Acum 2 ani eram la scoala si veneau baietii de la sport si a dat cu' piciorul in minge spre mine, stiind ca mie imi place sa joc fotbal si cand sa dau cu' piciorul in minge am cazut cu fundul de pamantlaughing...cum am skpat? pur si simplu am spus:"bagamias beeep da ma dooare tare fundu, cine vreau sa pupe ca sa'mi treaca?" au fost multe insa numai eu stiu cum am scapat din elewinking
bafta

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Da, am dato pe gluma apoi.

| alecs871 a răspuns:

Ud pana in gat.