| tpuuser66 a întrebat:

Hei,TPU! Stau la bloc, iar zilele trecute am vazut un gandac in camera. E posibil sa fi aparut din cauza ca mananc in camera? (baia e langa dormitor si am mai vazut in baie gandaci inainte) Daca nu, din ce cauza credeti ca au aparut si ce as putea sa fac ca sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| darrio2007 a răspuns:

Gandacii apar chiar daca nu mananci in camera, fiind aproape de baie. Si la mine mai apare cate unul negru. Iei o fiola de Neostomosan si o pui intr-un litru de apa intr-o sticla de plastic cu pulverizator. Ca alea pentru spalat geamurile. Solutia trebuie sa devina albicioasa cand este amestecata cu apa. Si pulverizezi prin baie pe jos(atentie, nu in aer) si prin locurile mai ascunse.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu mai manca in camera

| K0sti a răspuns:

Sa dai cu otrava de gandaci, logic!

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Da cu spray sau cheama un expert