| Winniee a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa tin o mica dieta, nu drastica, dar vreau sa-mi controlez greutatea. Sport fac, nu prea mult fiindca nu am prea mult timp, dar cel putin 30-50 de minute pe zi ies afara si alerg.
O dieta, potrivita pentru mine, care sa ma ajute sa slabesc un pic, dar nu drastica... fiindca nu vreau sa ma am probleme cu vitaminele, calciul si alte chestii de genul asta.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult sport, putina paine, nu manca dulciuri si mananca mai multe fructe.Incearca un abonament la sala.

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

O soluţie o poţi găsi şi aici http://blogarismeromanesti.blogspot.com/2012/03/puterea-naturii.html poate una din cele mai naturale!