| nico097 a întrebat:

BUNA TPU.Am o problema care ma poate ajuta.Cum scot petele de lavabila colorata de pe haine, i-am bagat in masina de spalat degeaba am dat cu ariel lichid pentru pete degeaba ce sa fac? Cel mai folositor raspuns si care merge sa curat primeste funda.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa razui usor cu o moneda pe marginea cazii acele pete.Dar daca diferenta dintre culori este mare sa stii ca tot va ramane semn.

| nico097 explică (pentru darrio2007):

Mersi frumos a mers cu moneda nici nu se mai cunoaste decat foarte putin sigur daca ii mai spal de 2 3 ori nu se mai vade deloc iti multumesc din suflet.

| darrio2007 a răspuns (pentru nico097):

Imi pare bine ca te-am ajutat.Multumesc si eu.

5 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Vanish

| IulianaMG a răspuns:

Da cu clor! Asta va scote petele!

| nico097 explică (pentru IulianaMG):

Clor pai nu iese ca pantaloni sunt gri si culoarea verde sunt 2 pete mici dar vizibile si coincidenta preferati mei offffff nu stiu cu ce sa mai dau.