| sadlifetobe3 a întrebat:

Ajutoooooooor... am o pereche de pantaloni negri stil blug si nu i-am imbracat decat o data culmea e ca i-am spalat cu dero la mana si au ramas pete de dero albe, i-am frecat si s-a intins albicios, i-am lasat la inmuiat vreo 2 zile si tot degeaba sadsadsad ce sa fac? dau funda promit pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Dootzy a răspuns:

OOOO nu stiam ca pantalonii au legatura cu casa si gradina,doar daca nu, pantalonii, ti i-ai luat din casa si i-ai spalat in gradina asta e singura legatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuia sa-i clatesti mai bine, eu la blugi sau pant nu pun f mult detergent

| Pinkutza a răspuns:

Cred ca e cel mai bine sa ii bagi o tura la masina de spalat big grin

| Inna16 a răspuns:

Baga`i la masina de spalat si folseste sapun lichidhappy

| vlad555 a răspuns:

Eu zic sa dai pe ei cu o carpa uscata si daca nu merge baga-i la masina de spalat