| Intelligence a întrebat:

Help please happy Am 3 saptamani la dispozitie sa slabesc cat de mult pot - Spuneti-mi cea mai buna metoda? ( ziceti-mi pas cu pas metoda) si cate kg as da aproximativ daca as tine-o!

Cum sa fac? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| bogboy101 a răspuns:

Dieta ducan

| Sashavalentine a răspuns:

Doar mananca sanatos si fa sport.

| JIGHIRUS a răspuns:

Hello! iti dau un sfat! nu incerca tot felul de prostii! chimicale, panarame si foamete! sportul zilnic arde multe calorii! cate kg si ce inaltime ai? daca ai 1, ceva.....acel ceva reprezinta greutatea normala pe care ar trebui sa o ai! Ex: 1, 65 inaltime=65 kg! Intelegi?

| Intelligence explică (pentru JIGHIRUS):

Wow. Ce m-ai nimerit. Eu stiu ca fetele trebuie sa aiba cu 10 kg mai putin decat cm aia de la inaltime ca sa arate bine, adica daca am 1, 65 ar trebui sa am 55 kg happy Dar am fix cum zici tu 1.65 si 65 de kg..ca m-am ingrasat..Si vine banchetul si am nevoie sa slabesc rapid! Sunt sigura ca ma pot mentine apoi..., dar acum musai sa dau cat mai repede macar 4-5 kg. In 3 sapt. nu as putea face asta? Cum?sad

| JIGHIRUS a răspuns:

Http://www.calcule.ro/......tutie.aspx iti poti face singura calculul! numai bine!

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

Cumparati slimvia (se ia inainte de masa si slabesti natura in timp foarte scurt), mergi la sala, sau fa exercitiile lui florin neby