| CodrutzaDutzi a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva:La MC'DONALD la Happy Meal este promotia cu Mi Little Pony.Si intrebarea me este:Cam cate saptamani tine aceasta promotie la Happy Meal cu My little Pony?
Va rog, spuneti-m! Va multumesc anticipat! Pa!

2 răspunsuri:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca o saptamana-doua, sau intre ele. Daca aflii un raspuns mai concret, spune-mi intr-un mesaj! P.S. faina poza!

| CodrutzaDutzi explică:

Pai BUTTERFLYCZE mai sunt cateva zile si dispare pinkie pie si fruttershy ...adica ultimele doua