| Intelligence a întrebat:

Help please happy Am 3 saptamani la dispozitie sa slabesc cat de mult pot - Spuneti-mi cea mai buna metoda? ( ziceti-mi pas cu pas metoda) si cate kg as da aproximativ daca as tine-o!
Cum sa fac? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a recomanda dieta cu banane - mananci doar banane si bei apa, de preferat - plata. Cat slabesti? Depinde de organism.
Bafta!