| alexam a întrebat:

Hey! M-am indragostiti de socata! Stiti cumva, daca bag la congelat o sticla de plastic cu socata cand o scot e ca si proaspata? A facut cineva,, experimentul,,? Cu mustul stiu sigur ca merge, dar socata?

Răspuns Câştigător
| flori_8244 a răspuns:

Fermenteaza prea mult. O poti tine la frigider, dupa 10 zile are gust de vin.

1 răspuns:
| mIsTeR a răspuns:

Daca nu ma insel este o persoana pe TPU cu numele de "socata" si eu am inteles ca te-ai indragostit de socata( cu s de la sarpe) laughinglaughing