| JansonLupu a întrebat:

Hey salut TPU vreau si eu sa stiu niste retete de preparare rapida(Max) 30 Min caci cind vin parintii de la lucru nu stiu ce sa mai pregatesc uneori chiar si eu ramin flamind de la asta laughing)))) pentru ca mama nu mai reuseste sa faca ceva mincare astept...
Cel mai usor si mai rapid primeste ____Funda___

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Paste cu diferite sosori.

| pantofi a răspuns:

Retete intereante si aici: http://www.oreteta.ro/

| OnnlyShoT a răspuns:

Pai Prepara Sandwichlaughing))sau pentru mai multe zile intreab-o pe mama ta cum se face ceva o ciorba sau ceva ce-ti place si tu o faci cred ca ti-am fost de ajutorwinking

| JansonLupu explică (pentru OnnlyShoT):

Ciorba nu se face in 15 MIN laughing)))))

| OnnlyShoT a răspuns:

Pai nu in 15 min dar ia maxim 2ore si mananci mai mult de 2orelaughing)))

| JansonLupu explică (pentru OnnlyShoT):

Ma ***** in 15=20 min trebuie sa fie gata