| Cookie28 a întrebat:

Hey, TPU o reteta faina de sandwich vreau dar mentionez ca aici acasa am doar din astea rosii branza salam.

Răspuns Câştigător
| cristinaxt a răspuns:

Numai tu poti sa iti sandwich`ul preferat combina si creeaza... mie imi place foarte mult sa il fac cu margarina/unt salam(crud-uscat:X:X:X:X:X) si cascaval, apoi il pun in sandwich maker, apoi il scot afara si pun ketcup peste intr-un strat subtire. e delicios.
Combina si tu sa vezi ce iesewinking incerci de mai multe ori pana iese ceva