| marina11 a întrebat:

Hei !

Mi`e cam foame si nu stiu ce sa mananc ...Am niste branza topita salam rosii crenwusti sau ...cum se scrie

Ce sa fac cu ele ?

PS: M`am cam saturat de banalul sandwich si ...fara aragaz

Multumesc Funda

Si fara raspunsuri jignitoare

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Poti sa faci pizza pe paine,uzi usor o felie de paine,pui ce vrei pe ea,o pui in cuptorul cu microunde,o lasi cat timp vrei, pana cand se face,, frumoasa,,. Adaugi ketchup si... pofta buna laughing

Bafta!

5 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Incearca sa mananci rosii cu branza topita...Sau crenwusti cu sunca. Sper ca te-am ajutat!

| tesss a răspuns:

Poti incerca ceva nou de exemplu pui branza topita cu salam si rosii.si daca nu te-ai saturat iti faci un hotdog ketchup sau mustar ce vrei uh aaa iti trebuie paine.:X:X:X:big grinbig grinbig grinbig grin

| BiancaBiby123456 a răspuns:

Pai ce zici de un hotdog.happy