| Inferno a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......e-ani.html
Cum comentati?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Mă spintec.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cel mai ironic e că şi creştinii contestă formula.

| William a răspuns:

Nu asa faci un ateu sa creada in Dumnezeu, ci prin minuni. Din pacate in vremurile noastre s-au dus cam toti marii monahi (Arsenie Boca, Cleopa Ilie, Arsenie Papacioc, atat stiu eu) asa ca o sa fie vai de cei ce nu fac voia Domnului.

| Mindreader13 a răspuns:

De ce erai tu pe protv.ro? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ras de mi-au scazut facturile la intretinere laughing
Stii cum este faza asta? Exact cum s-a intamplat intr-o uzina, unde lucra tata. Toti meseriasii lucrau de dimineata la o presa speciala, fara sa remedieze defectul. Pe la ora pranzului, chiar in clipa in care se rezolvase problema, vine langa ei un mucos, angajat cu pile de tac'su si spune: asta era problema dom'le? Pai asa vroiam sa va spun si eu laughing

Întrebări recente