| Shukacu a întrebat:

La oua proteinele se pierd prin fierbere?

9 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

NU

| Seby90 a răspuns:

Ce e ala un ouo?

| daassh a răspuns:

NU!

| Lullabies a răspuns:

Nu. Proteinele raman indiferent.

| kiddoeraxus a răspuns:

Nu, si citez " Tu chiar n-ai nicio treaba cu nutritia, nu? indiferent cum gatesti cantitatea de proteine ramane EXACT LA FEL.
Mai documenteaza-te. Evaporarea apei provoaca pierdere de APA, NU de proteine, apa NU contine proteine." am incheiat citatul.
http://www.tpu.ro/......-auzit-ca/
Scuzati daca am gresit cu ceva.

| k1fighter a răspuns:

"oua" nu "ouo".

| Shukacu explică (pentru k1fighter):

Mersi pentru corectare dar si-au cam dat seama la ce ma referlaughing

| k1fighter a răspuns (pentru Shukacu):

Nu ai pentru ce dar oricum e mai bine sa se inteleaga clar happy

| pisulika a răspuns:

Logic ca se pierd, cine zice ca nu, n-are nici o legatura cu nutritia. 25% din ou se pierde garantat. app mananca fara galbenus