| muresanul a întrebat:

Ma-m saturat de dieta, sunt diabetic, oameni buni dati-mi niste idei ce as mai putea manca, bineinteles fara sa ma afectezela boala, eventual un site cu retete pentru. diabetici sau niste retete cu mancaruri pentru. diabetici!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Omleta cu spanac, mancarea de vinete si cartofii prajiti cu crema de hrean sunt chiar foarte bune.Incearca sa mai schimbi si cu cele spuse mai sus vei vedea ca va fi ok.Sanatate multa.

| cristy_4404 a răspuns:

Http://dieta.romedic.ro/retete/Retete_diabet_080.html.Uitate aici poate gasesti ceva care o sa iti placa si sper sa iti fie de ajutor multa sanatate.

| vyvyana a răspuns:

Scrie pe google : diete de slabit pentru diabetici ...si vezi ca vei gasi multe.asa am facut si eu.