| diana_6081 a întrebat:

Hey, voi de cate ori pe saptamana mancati carne? Si ce tip? Carne, pui,?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! Eu mănânc carne de 0(Zero) ori pe săptămână.(adică niciodată)
Şi vorbesc serios! Chiar nu înţeleg cum puteţi mânca carne. puppy dog eyes Cred că aş vomita dacă aş încerca să mănânc aşa ceva. Şi pe lângă asta...îmi plac mult prea mult animalele. love struck

| MMihai a răspuns:

Mănânc des, dar pasăre, că este mai ieftină 7, 90 kg sau 7, 50 kg de copane cu ceva spate!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Zilnic si mananc pui, porc...mai rar peste sad.
(si in caz ca te intrebi am 1, 74 inaltime si 50 de kg deeeci...sunt destul de slaba tongue )

| Loly a răspuns:

Mananc cam de 2 ori pe saptamana doar carne de pui si de peste pentru ca alt fel de carne nu imi place.Pur si simplu nu o pot manca.Pui mananc cam de 2 ori pe saptamana si peste cam o data.

Răspuns utilizator avertizat
| RainbowAndra a răspuns:

Mananc de 3 ori pe saptamana de obicei. Prefer carnea de pui, dar si cea de porc este gustoasawinking

| NoGames a răspuns:

Cat mai rar posibil pentru ca doar gandul la carne imi face greata :-&...Si cand mananan in general ma rezum la niste pui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ori pa zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ații ce da bine pe lângă friptură? o altă friptură!