| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea trai fara sa mancati carne?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Da,lejer si acum mincarea mea 95%se bazeaza pe mancaruti vegetariene.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In prezent 35% din calori vin carne, as putea reduce la 20% sa pastrez doar pestele si laptele, desi, da as putea

| Mosotti a răspuns:

Da, n-as putea trai fara sa mananc paine, nutela, dulceata, cartofi prajiti cu oua prajite, insa mai merge cate un copanel de pui rotofei la cartofii aia, dar nu des.

| Celcestietot a răspuns:

Oricine ar putea trăi, dar nu îi văd rostul abstinenței la momentul de față, vorbind fix din punctul meu de vedere.

| Dismally a răspuns:

Da, as putea dar nu vad nici un motiv pentru a face asta.

| RKBlue a răspuns:

Dap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Trecem la SOIA, nici acum nu mananc zilnic carne.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Probabil, dar ar dura ceva să mă obișnuiesc.

| roty78 a răspuns:

Cu siguranță da
Am un frate care în viața lui nu a mâncat carne. Are 42 de ani și lucrează în construcții