| RuxyzLOL a întrebat:

big grin Vreau sa slabesc happy Ce mancaruri imi recomandati?big grin

Ceva usor fara grasime. care sa-mi tina de foame... nu vreau nici sa ma tarasc pe joslaughing Eu mananc multe dulcuri in fiecare zi...nu pot sa nu mananc ceva dulce ..Nu sunt grasalaughing Am doar 60 kg happy

Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Addicted2sweets a răspuns:

Ok. eu am slabit ceva( 5kg) mancand dulciuri! laughing am inlocuit restul mancarilor de ex poti mnca piure, friptura de pui, salata, paste..etc. evita prajelilie si painea si sucurile acidulate.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici este problema.Citez:nu pot sa nu mananc ceva dulce.Cred ca mananci cam multe.Mananca si tu mai rar.La 3 zile.Dar nu manca si pentru celelalte 2 zile.Cred ca ai inteles ce vreau sa spun.

| RuxyzLOL explică:

Da adica. nu exagerat...mananc doar un corn..caramele laughing si inca ceva. big grin