| Floricikpurpurie a întrebat:

Am si eu o intrebare :d
Stie cineva ce mancarica de vara usoara sa fac si eu? :d
Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| chaserpixie a răspuns:

Poti face o salata de rosii, castraveti, porumb (de la conserva) si cu bucatele de pui prajit in tigaie cu lamaie si rozmarin. E delicios!

| Floricikpurpurie explică (pentru chaserpixie):

Super mersii frumos fug sa fac happy

| chaserpixie a răspuns (pentru chaserpixie):

Mersi pentru funda

13 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Salate la greu vara. de fructe, de legume. Piure, friptura si inghetata.

| Matt24 a răspuns:

Poti sa faci o salata de ton, ai nevoie doar de o conserva si cateva legume din gradina sau un ghiveci sau o omleta cu morcovi pe care o poti pune intr-un sandwich.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O ciorba de fasole, la felul foi nun pilaf rapid, iar ca desert o inghetata sau o tarta cu fructe sau o salata de fructe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de legume, salate cu ulei de masline sau avocado(contin colagen, mai ales ca femeilesunt interesate de un ten neridat, poti face si masca faciala). Zi buna.

| Zoey112 a răspuns:

Salata cu de toate:
-rosi
-castraveti
-ceapa
-ardei
-legume
-oua
-branza
-sare
-ulei
-otet

Pofta buna! happy

| ShNySnYGer a răspuns:

Varza a' la cluj

| ellaells a răspuns:

Tarta cu fructe happy

| marktheshark a răspuns:

Rapida,usoara...salata de legume

| Andrey_Leo_1990 a răspuns:

Salate de legume sau fructe, Salata de pui cu orez, tarte cu fructe, Cartofi cu ciuperci si smantana, Orez cu pui( si smantana daca vrei), Cartofi la cuptor si pui acolo daca vrei..., Supe, Piure,