| Adee121 a întrebat:

Saluate TPUhappy Macarones... unde pot gasi in Bucuresti? pe la unirii exista vreun magazin?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Goagal it!
este atat de simplu!
de ce trebuie sa stau eu sa fac ceea ce poti tu face in 1 minut? chiar atat de lene iti este?
nu stii sa folosesti goagal? atunci nu este nici o problema, te ajut cu cea mai mare placere! dar sa caut eu in locul tau? NEAM NEVER NICIODATA!

| Adee121 explică (pentru drhotzu):

Cine te pune sa-mi raspunzi tocmai TU? nu este nimeni obligat sa raspunda la intrebari, raspunde cine stie si cine vrea, nu este nimeni obligat!