| raduculovesbinny a întrebat:

Acum o luna mi-am cumparat tenesi vans old skool! Dupa ce s-au murdarit, i-am bagat la masina de spalat! Dupa am observat ca nu mai erau asa de negri cum erau inainte ( stiu ca suna ciudat, dar asa e ) + ca sunt plini de scame. Ce ar trebui sa fac? Cu ce pot sa ii curat ca sa fie din nou cum erau inainte? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Am văzut la Kaufland rolă adezivă pentru îndepărtarea scamelor. La culoare nu ai ce sa le faci.
Pe viitor ai putea incerca așa ceva (dar nu știu cât este cât de eficient ar fi): https://m.emag.ro/saculet-pentru-spalat-pantofi-4008838737002/pd/DFHWG3BBM/

1 răspuns:
| zăGhost a răspuns:

Se duce culoarea, n-ai ce sa faci. Si la Converse am patit. Pentru scame, incearca cu o perie speciala.