| elena_6631 a întrebat:

mi-am cumparat o fustita si am bagat-o la spalat, iar mama in masina de spalat a bagat si o pereche de tenisi rosii, iar din tenesi a iesit culoarea si a aparut o pata pe fusta, e destul de marisoara si nu stiu cu ce iese. ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Hm...nu stiu...ace sau venish.

| georginika a răspuns:

Fusta impreuna cu tenisii? d'oh
Incearca cu Vanish...nu stiu ce sa-ti spun.

| LCD a răspuns:

Cum sa bage o rochita cu o pereche de incalaminte? straight face

| anca_3211 a răspuns:

Incearca sa folosesti Vanish, nu are clor si nu distruge tesatura, deci poti folosi cu incredere. Si daca nu vrei sa cumperi o sticla mare, care e mai scumpa, poti cumpara la plic, pentru a-l folosi doar la fusta.
Mult succes!

| MoNsTeR a răspuns:

Daca fustita e alba incearca cu vanishbig grin. poate merge. daca e colorata...mnu stiu.incearca so lasi la inmuiat in apa cu detergent so freci un pic si apoi o bagi masina.

| alina_7724 a răspuns:

Fusta cu incaltaminte? asta-i buna!