| Sergiu_Arnăutu_1995 a întrebat:

Am achiziționat recent un suport spray GLADE,și este foarte gălăgios când sprayiază,am luat rezerve și de la glade,și air wick,face la fel,aveți idee dacă cel de la AIR WICK face la fel, ca să nu dau banii degeaba? e vorba de noul glade acela mai cărămiziu așa, cel pentru doze de 250ml. Sau dacă știți alte alernative.

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, am si eu la fel, e enervant noaptea cand scartie ca sa pulverizeze, eu de obicei il inchid noaptea. sa stii ca cel de la air wick face la fel. cred ca toate fac la fel, pentru ca este o actiune mecanizata. poti face si tu ca mine laughing succes.

| Sergiu_Arnăutu_1995 explică (pentru florinflorescu):

Păi cam asta fac și eu noaptea so far, ideea e că trebuie mereu să-i dau on și de multe ori uit de el ajunge o doză să mă țină 2 luni.

| florinflorescu a răspuns (pentru Sergiu_Arnăutu_1995):

Eu mai apelez la braduti de masina, miroasa frumos si aia dar nu prea dureaza.