| aanonimul123 a întrebat:

Recent am achizitionat o tableta Allwinner A23 si nu ma pot connecta la wi-fi,nu pot folosi nici bluetooth-ul, aveti vreo idee cumbas putea rezolva?

4 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Un reset, daca face la fel inseamna ca vrea la service. Cauta pe net modelul si vezi care sunt hibele ei si cum o poti reseta!

| umbra09 a răspuns:

Reseteaz-o daca nu merge nici dupa actualizeazai softul daca nu merge nici asa pune-i un soft mai vechi daca nu merge du-o la un servis

| RazvanGRS a răspuns:

Reseteaza tableta, daca nu merge duo la garantie.

| aanonimul123 explică:

Am resetat tableta, garantie nu am la ea.