| MLG a întrebat:

Salut, am achizitionat recent un kit de gaming si mouse pad ul este foarte mototolit si nu stiu ce sa ii fac sa il indrept. Am incercat sa il pun sub ceva greu si tot nu a mers. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Pune-i ceva sub el si treci cu fierul de calcat peste, gen pune un tricou ceva, plasticul la caldura isi schimba forma. apoi dupa ce ai trecut cu fierul cald pune iar ceva peste el incat sa ramana la acea forma. Succes!

| MLG explică (pentru MadalinG99):

Mersi de sfat.

1 răspuns: