| DomnishoaraTPU a întrebat:

Când ar trebui să încep curăţenia de primăvară?
Menţionez că familia mea mă ajută la curăţenie şi avem de făcut mai mult prin sufragerie, dormitor, puţin la bucătărie şi în grădină ( stau la casă).
Menţionez că aceasta ar trebui să fie gata până pe data de 5 aprile.
Dau fundă celui mai bun răspuns+voturi!

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

De azi.

| Morenna10 a răspuns:

Cand vrei tu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi de unde sa stim? Mie imi ia 1 zi maxim sa fac curat in toata casa pentru ca mentin curat si am doar 2 camere. Tu poate ai 10 camere, poate e extrem de mizeri, sau poate e foarte curat.

Tu chiar nu esti capabila sa iti dai seama?

| MskDesign a răspuns:

Fa din timp curatenia si o mentii dupa, astfel, nu vei fi presata de timp.

| crysstinnuta a răspuns:

De pe 1

| ely2005 a răspuns:

Mai bine te apuci la intai aprilie si curatenia sa fie gata pana in 5 aprilie
daca ai spus ca trebuie sa fie gata pana in 5 aprilie. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Criss_Cristina_2000_t3PF a răspuns:

Buna, pai depinde cat ai de facut curat.
Eu cred ca ai putea sa te apuci de Miercuri Sau de Maine! :* Sper ca te-am ajutat!