| Qwerty2002gmailcom a întrebat:

Cum ma pot ingrasa foarte repede, intr-o luna sa iau cam 5-6 kg? Nu vreau sa iau vitamine si alte chestii. Vreau cu ceva bio. Pe care il am in casa.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nugasescusernameliber a răspuns:

Te poti ingrasa cu un exces caloric, proteine luate din carne, seminte si nuci, leguminoase, avocado in combinatie cu paine, paste, orez, cartofi...e o metoda sigura sa te ingrasi. Insa nu si sanatos.

| Betty12345678 a răspuns:

Mananca mai mult, zahar, grasimi etc.

| LoredanaS19 a răspuns:

Mănâncă multe spaghete/macaroane cu branzalaughing si eu fac aceeasi dieta de îngrăşare si trebuie sa mananci multe paste, mănâncă orez, mănâncă cereale cu lapte si încearcă sa mananci seara mult, mănâncă tot timpul, chiar daca nu iti este foame ia ceva si baga in gura si mănâncă asta pana ti se obişnuieşte organismul, trebuie sa ai ambiţie si vei reusihappy multa sanatatehappy

| FlorinPopa a răspuns:

Mananci mai mult.