| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de mic dejun. M-am plictisit de cerealele?(Fara lactate preferabil)Si ceva care sa ma satur. big grin.( Funda)!

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

E-reteste.ro te servesti tuwinking

| GeorgyGirl a răspuns:

Mananca niste paine prajita cu gem si un ceai sau iaurturi cu fructe sau o salata de fructe e foarte buna daca vrei ceva nu neaparat sa nu ingrase o omleta cu sunca sau oua prajite cu o salata langa.

| FGirl a răspuns:

-Un ou fiert cu branza sau cascaval, -o felie de paine prajita cu o cana de ceai,
-biscuiti simpli cu unt.