| denis988 a întrebat:

Lactatele (cacaval, cas de oaie, lapte), ouale fierte ingrasa, muschiul file ingrasa? va rog sa imi spuneti cam cate calorii/cantitate au. Funda

5 răspunsuri:
| CrazyPittica a răspuns:

Cacaval...laughing.Daca le consumi in cantitatii moderate nu te ingrasi. Apeleaza la un nutritionist si iti va spune ce si cat sa mananci.Bea multe lichide(apa, ceai verde)(sucul din comert iti va provoca mai multa sete)Nu manca dupa ora 18 si mananca sanatos. Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| klau95 a răspuns:

Http://calorii.oneden.com/
Aica gasesti orce aliment.
Scrie sus la cauta aliment.
Sau cauta la branzeturi, carnuri, etc.

| Loghin_Alina_1985 a răspuns:

Ingrasa si lactatele si muschiul file si ouale.Ca sa slabesti si sa fii sanatos trebuie sa tii o dieta echilibrata.Adica mananci putin din fiecare.