| Mari020304060y a întrebat:

Salut,o intrebare ciudata big grin
De ce hainele mele au un miros neplacut dupa ce sunt spalate (la 60 de grade, timp de 1 ora si 30 de min) si dupa ce sunt puse la uscat, afara, au acelasi miros sau si mai neplacut.
P.S Am o igiena corporala buna.
Multumesc

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu are vreo treaba igiena corporala. Ia si mai curata masina aia de spalat. O spalare la gol cu ceva lichid de curatat, la 90-100 de grade cit duce maxim, fara stoarcere. Spalat tava de detergent in apa calda cu clor sau lichid special. Apoi mai discutam. https://carrefour.ro/......9-11501995

| OctavianSps a răspuns:

Detergentul e problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este ceva produs de pus în mașină pentru împrospătarea mirosului,