| DariooAndrei15 a întrebat:

Salut TPU, am o pereche de Jordan mars 270 si s=a dezlipit talpa de bula de aer/
Am incercat sa ii lipesc cu super glue si cu picatura, dar am dat pe langa si se observa, cu ce as putea indeparta lipiciul si ce lipici mi-ați recomanda?
Nu vreau sa ii arunc pentru ca sunt o pereche cu valoare emotionala

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred trebuia sa folosesti picatura sau super glue, deoarece acestea topesc unele materiale si rar mai poti indeparta.Plus ca nu e lipici facut sa reziste la miscari flexibile, elastice, cum e cel conceput special pentru incaltaminte, ci e plastic.

| DariooAndrei15 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc pentru raspuns

Răspuns utilizator avertizat