| Rby a întrebat:

Salut tuturor, sunt Robert, am 17 ani, si vreau sa slabesc. mai exact sa definesc abdomenul. am pus ceva masa musculara insa am ceva burtica de care nu prea reusesc sa scap. ma poate ajuta cineva? va rog mult.

Răspuns Câştigător
| deea29 a răspuns:

Incearca sa eviti laptele(in exces), mazarea, sarea in exces, carnurile grase si incearca sa consumi iaurturi, branza dulce de vaci, carne slaba si fructe ( banane, kiwi, mere, capsuni, grepfruit ). daca adaugi la toate astea si cateva abdomene ( nu multe, dar efectuate zilnic ) sau sari coarda (iti aduci in forma intregul corp astfel ) sigur o sa ai succes! bafta!winking

1 răspuns:
| Boniboon a răspuns:

Zilnic fa abdomene, si alearga^^^