| TheRecon a întrebat:

Cum imi definesc abdomenul? (Vreau sa fie bine "sapat" big grin )

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să mergi la sală şi să lucrezi toate părţile corpului, nu numai abdomenul, şi, desigur, să ai alimentaţie echilibrată.

Succes!

| EU19 a răspuns:

Sti care e problema? Daca o sa te tide un program numa pentru abdomen si o sa neglijezi celelalte grupe musculare, e atunci sa stii ca n-ai realizat nimic.

http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-abdomen.html

Uite aici cateva exerciti pe care le poti face.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru EU19):

De fapt abdomenu tine de alimentatie nu de antrenament

| TheRecon explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Stiu ca daca patratelele sunt strambe e din cauza genelor. Dar daca nu am sant intre ele? Asta din ce cauza mai este?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru TheRecon):

Forma abdomenului, tine de genetic, cat de definit e abdomenul tine de body fat, coeficientul de grasime de corp