| sweetys a întrebat:

Sunt fata si de luni vreau sa ma duc la sala, nu ca sa slabesc ci ca sa imi maresc forta. Am avut o perioada mai proasta si am slabit si din masa musculara si acum vreau sa mi-o maresc la loc si vreau sa imi tonifiez si abdomenul si fesele. Ce exercitii imi recomandati sa fac. Daca se poate si ceva videouri.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Http://antrenorulmeupersonal.ro/articole/exercitii-valoroase/

Fiecare are si video.

Sa faci undeva la 8-10 repetari, cand poti mai multe maresti greutatea.