| BeBeRHv a întrebat:

Salutare.
Aș dori să învăț să sudez.
Am nevoie de un om răbdător cu experiență.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista si cursuri pentru sudori? cursuri de calificare

| BeBeRHv explică (pentru Simpatic):

Am căutat și s au desființat majoritatea.

| Simpatic a răspuns (pentru BeBeRHv):

Mama lor! ne indreptam usor-usor spre a face totul doar AI-ul...viitorul o sa fie cam nasol pentru noi oamenii happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Sudam cu Ai, facem copii cu Ai, dormim folosind Ai

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

La asta se va ajunge in viitor, insa sper sa fiu batran atunci sau sa fiu decedat de batranetewinking
nu as vrea sa iau parte la universul Matrix ...in realitate!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Eu cred că suntem mult mai aproape de acel univers decât am crede noi, nu știu, nu știu

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Posibil tinere, posibil!

George Lucas a fost si este un vizionar!
sabia laser multi ani a parut doar un concept SF genial, asta pana a fost vazuta in Vaslui : https://youtu.be/LzvunY_gF2k?feature=shared&t=15

deci cred si faptul ca Matrix poate sa fie real candva

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Nimic nu e imposibil

| Dragobeta a răspuns:

Se fac cursuri la AJOFM. Trebuie sa fie si de sudori. Pentru ca e deficit.
Vezi poate te ajuta asta: https://www.centru-de-calificare.feg.ro/curs-sudor/

| ValentinMihai78 a răspuns:

Mergeți personal la ateliere mecanice și cereți ajutorul! Nu numai în București, ci în întreaga Românie există un deficit de persoane calificate pe anumite meserii!