| taos a întrebat:

Salutare!
Imi poate recomanda cineva din Bucuresti un market in apropiere de Arena Nationala (daca este)?
As dori sa imi parchez masina duminica. Data trecuta am avut o experienta neplacuta...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ai la doi pasi un mall, cu Kaufland, acolo e parcare, e intre Soseaua Pantelimon si Arena Nationala.
Dar, ca sa intelegi mai bine, intra aici: https://www.google.ro/maps/@44.4418714,26.1503868,623m/data=! 3m1! 1e3? hl=ro

| taos explică (pentru cristi202):

Multumesc mult! M-ai salvat!winking

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Https://www.google.ro/maps/@44.4400828,26.1521356,1245m/data=! 3m1! 1e3? hl=ro
Scuze. E mai clar asa.

| cristi202 a răspuns:

Linkul e cu totul, nu doar cu albastru.

| taos explică (pentru cristi202):

Stii cumva si adresa completa sa pot folosi Waze?

| cristi202 a răspuns (pentru taos):

Kaufland, Șoseaua Pantelimon 244-246.
Cu multa placere!

| taos explică (pentru cristi202):

Multumesc!

| cristi202 a răspuns (pentru taos):

happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este Kaufland in zona.

| taos explică (pentru MihaiNicu23):

Multumesc! Stii cumva si adresa exacta sa pun Waze?