| tomtom_7971 a întrebat:

Salutare.
Ce ati mai mancat/gatit bun in ultimul timp?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Hm. o rulada foarte buna din piept de pui cu ou fiert in mijloc, piept de pui cu sos de usturoi si smantana, dorb de ciuperci.hee hee a fost ziua mea de nastere si a trebuit mama sa gateasca mai mult. dar a meritat! Eu am facut tortul - partea mea preferatahee hee.

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Capsuni si iaurt cu fructe.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Http://gastronomie.ele.ro/......-r194.html
Am inteles ca ar fi ceva imbunatatiri la reteta dar merge bine si asa.

Andive cu sos tartar sau maioneza (usoara )

Salata cu file de peste afumat, morcovi, telina si mere rase.

Pizza cu ton si ceapa

Ficat fraged de vitel stropit cu vin si condimente, orez si sos curry iute. (ma gandesc si la cartofi cu smantana si hrean )

Cod pane cu lamaie si sos tartar

Paste cu ciuperci, masline (ar merge si bacon adaugat ) si un sos cu rosii decojite (conserva, taiate marunt inainte de a pune pe foc ), usturoi (maruntit bine si pus generos ), oregano, sare, chilli adaugat pe tigaia cu ciuperci rumenite si masline

Acum cred ca o sa fac o salata maaare cu porumb, ciuperci, rosii, salata verde, ceapa (era bine daca aveam verde si ridichi dar la primavara...) cu paine neagra si cascaval pane.

Si sa nu uitam, e o perioada buna pentru a cumpara peste cu icre;)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu trece o seara in care sa nu mananc ciocolata laughingM-am obisnuit asa happy
Si sa nu uit de negresele facute de mama mealove struck

| octavianpas a răspuns:

Suplimente alimentare de la Forever Living Products.

| OanaG a răspuns:

Doar fructelaughing si covrigi[tin post laughing]

| CosteaVlad a răspuns:

Ciocolată. happy

| Alien a răspuns:

Pizza!

Răspuns utilizator avertizat
| BRG a răspuns:

Ciorbă de perișoare super bună, și spanac

| YepIsSuspended a răspuns:

Vad ca aproape toata lumea este indulcitahee hee

Pai.eu banane prajite...

pup:*

| roby96 a răspuns:

Lasagnahappy

| rsn13 a răspuns:

Crema de zahar ars happy

| Nicoleta_5902 a răspuns:

Ciocolata de casa