| Mogiojojo a întrebat:

Voi ce ati mancat de Craciun sau ce ati gatit? Ce cumparaturi ati facut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi-a placut mancarea doar sarmalele si ciorba, dimineata m-am trezit cu bucati de carne si seara la fel. deceptionat in craciunul asta cu bucataria.

| AvalohAlyn a răspuns:

Friptura de porc, turte care se fac in Moldova și prăjituri și bomboane.

| DeathIncarnate a răspuns:

Cozonac cu Sarmale sau Sarmale cu Cozonac.

| Catrice a răspuns:

A, nu prea multe, ca nu trebuie multa mâncare la 5 persoane. Am pornit cu 1400-1500 și (fără cadouri) am rămas cu 50 lei (47, 9 de fapt).

| FaraNumePls a răspuns:

Am mancat sarmale laughing tu?