| Blade_Catalin_1983 a întrebat:

[scuzati categoria dar e cea mai vizualizata]
Am o problema...am incercat sa gatesc ceva, si am varsat ulei in interiorul plitei [in "ochiurile" acelea din care iese foc] si acum cand apas pe butoane nu se mai aprind...
Ce pot sa fac sa le curat si sa mearga din nou?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sters/spalat eventual sa cureti acele orificii ..cred ca sunt infundate..introdu si tu o sarmulita (lita) ori un ac subtire.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Le desfaci și le speli!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridici "ochiurile" si cureti cavitatile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gazul trebuie sa fie inchis! laughing Chiar ai grija la acest aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar periculos sa stai asa cu ele obturate. Vine cineva care nu stie, si afla prea tarziu...