| Alexandra_3626 a întrebat:

Scuzati categoria dar e mai populata.big grin
Deci a venit zilele trecute verisoara mea mai mica la mine si s`a jucat pe laptop si nu stiu ce a facut dar a varsat ulei printre unele taste.
Pot sa scriu cu ele insa le apas greu si space`ul cam scartaie.
Stiti cumva ce as putea face sa le fac sa mearga normal?
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| foxeye a răspuns:

Sa il cureti. ar trebui tastele scoase si curatat dar nu face asta singura pentru ca risti sa rupi "piciorusele" tastelor si nu le vei mai putea pune la loc. mergi la un spital de calculatoare si cei de acolo il voi curata

4 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Doamne ce-as bate-o in locul tau!

| TheZozotex a răspuns:

Mda si eu am varsat apa in tastaturalaughing Du`te cu el la un specialist sa ti`l curete...Nu dureaza ft mult si nu cred ca va fi foarte scumptongue

| Gabriel892 a răspuns:

Hmmm...ma gandesc cam ce facea ea cu uleiul langa laptop...
gandesc...oO Dude!

| Specialkhouse a răspuns:

Daca mai ai garantie du'te si ti'l repara happy
daca nu incearca sa le scoti, curata'le etc si apoi pune'le la loc(nu recomand happy )