| anonim_4396 a întrebat:

Se gasesc biscuti pentru ceai gata cumparati? Am cautat pe internet si am gasit numai retete.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, la metro, carefour etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca m-am exprimat ca un bocanc, dar sper ca ati inteles :s

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru anonim_4396):

Bocanc? pe bune? rolling on the floor) off, pai ce iti trebuie vreun biscuite special pentru ceai? ia si tu biscuiti normali si daca nu iti place ia altii pana gasesti unii ce iti plac, parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am stat o vreme in Anglia si da, acolo existau biscuti speciali. Ma rog.

| PrinAlexandruGabriel1200 a răspuns:

Daca bei dimineata lapte sau cafea sau altceva, iti trebuie biscuiti speciali?
daca vrei neaparat biscuiti pentru ceai, cumpara cu seminte ( belvita etc.)funda?