| xAnnabella a întrebat:

Heii TPU unde se gasesc biscuti La la band? happy Dau fundita

Răspuns Câştigător
| KiDdUtZa a răspuns:

Hey! Eu am gasit in carrefour.Dar poti gasi cel mai sigur in Selgross, dar oricum de saptamana viitoare vor aparea in toate magazinele(inclusiv cele mici).

| xAnnabella explică (pentru KiDdUtZa):

Ms. eu la mine in Oras nu am Selgross voi incerca la Carrfour, Ms pentru raspuns

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu ai fantezii cu decapitarea lor day dreaming?

| KiDdUtZa a răspuns:

Hey! Eu i-am luat din carrefour dar cel mai sigur ii gasesti in Selgross.Dar oricum de saptamana viitoare vor fi si in magazinele mai micihappyUn pachet e 1, 5 leihappy