| Paulutzu a întrebat:

Trebuie stransa spuma de la dulceata cand fierbe? fundabig grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, asa zice lumea, dar eu nu am dat-o la oparte niciodata, si multumesc domnului ca nu am avut probleme...acum tu faci cum crezi tu de cuviintahappywave o zi buna

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Nu, nu trebuie pentru ca scade ea la un moment dat. ai sa vezi ca dupa ce o sa iei dulceata de pe foc si amesteci prin ea nu o sa mai aiba nimic.:*

Răspuns utilizator avertizat
| andreiask a răspuns:

Nu. o lasi asa ca atunci cand se raceste se va evapora o parte.

| dudute a răspuns:

Da,trebuie