| anonim_4396 a întrebat:

URGENT FUNDA! Vă rog ajutați-mă, spuneți-mi soluții sau prafuri care funcționează antipurici, nu vă gândiți că sunt vreo nespălată sunt foarte curată dar acum un an am luat o pisică și era plină de purici. De atunci nu mai scap de ei, îmi puteți recomanda ceva care știți sigur că funcționează? Plzzz deteteu nu se mai găsește, așa că vă rog frumos să recomandați în ceva metode naturale sau ceva de pe internet, vă rog frumos, nu comentați dacă nu știți că funcționează. Si ceva soluții de dat prin casă dacă știți remedii naturale, prafuri sau spreiuri, dar vă rog ceva care funcționează și care ați încercat please...scuzați categoria

Răspuns Câştigător
| bwb a răspuns:

Cea mai buna si mai sigura solutie ca sa scapi animalul de paraziti este, daca esti din Bucuresti, sa mergi la MAXIPET la farmacia lor si sa ceri consultanta acelui medic veterinar:

https://www.google.com/......12t/data=! 3m8! 1e1! 3m6! 1sAF1QipO76xJ3JOPnDkxs6bw5ivLM8eOijvfE2oIIf7jM! 2e10! 3e11! 6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipO76xJ3JOPnDkxs6bw5ivLM8eOijvfE2oIIf7jM%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya221.01933-ro0-fo100! 7i7300! 8i3650

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să întrebi la farmacia veterinară.