| mihaela909 a întrebat:

vreau sa stiu cam cat ar costa o zgarda antipurici pentru pisici. Eu stau la casa si i-mi las pisica pe afara, dar acum a venit frigul si vreau sa o tin mai mult la caldura dar are purici si mama vrea sa ii cumpere zgarda dar mi-e frica deoarece am auzit ca zgarda antipurici nu face decat sa alunge purici asa ca nu vreau sa ma trezesc cu ei pe mine. Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!
P.S: Nu va mai deranjati sa scrieti picaturi, solutii, prafuri sau baie nu merge cu nici una, le-am incercat!

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hey.poate costa intre 10 RON, si 22 ron cea mai scumpa si buna.deci,te-as sfatui sa mergi la o farmacie veterinara, acolo gasesti.

3 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

20-50 ron

| puscasul a răspuns:

Buna
Cel mai mic pret la magazinele online e de 6 lei pana la 22 lei.
http://www.shopmania.ro/q-zgarda-antipurici-pisica

| cristinutza13 a răspuns:

Si eu am luat zgarda si am da 9 lei pe ea si nu lasa purici in casa sau pe tine ca sa spun asa daca nu esti convinsa intreaba la o farmacie veterinara