| Karinakari99 a întrebat:

Vă place carnea de porc? Eu să fiu sinceră, nu prea, dar mănânc obligat pentru mi s-a spus că organismul are nevoie și de carne.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! orice mancare e buna, chiar si carnea de porc, dar mancata moderat si echilibrat, cat despre mancatul fortat, nimeni nu te poate obliga, orice mancat fortat, obligat ca iti va pica greu si risti sa imbolnavesti ficatul, iar mami tau ar trebui sa stie acest lucru...multa sanatate si Sarbatori fericite!happy

| superdorex a răspuns:

Asa este carnea de porc e totusi grea la stomac, dar mancata asa in cantitati mici face bine! Dar sa nu mananci fortat ca apoi o sa iti vine rau da? ai grija de tine pa!

| negru30 a răspuns:

Politica si carnea de porc cad greu la stomac

| Tavy100 a răspuns:

Da, mi se pare foarte buna, dar nu prea e bine sa mananci fortat, cauta o carne care sa iti placa.