| Sara2 a întrebat:

Va place mancarea fast food? mie da, f mult dar din pacate ingrasa si e nesanatoasa

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Mie imi place shaorma si kebabulhee hee

| NoNameJunior a răspuns:

Hello,pepita!
si mie imi place, dar nu este sanatoasa si ingrasa.mai bine decat un sandwich sau ce o fi ala de la MC, ne facem noi un sandwich cu:
-branza
-rosii
etc.pe scurt:legume
ciao!

| MihaelaDart a răspuns:

Nu ma omor dupa fast-food-uri pot rezista multa vreme si fara.
Desi incerc sa ma feresc, anul trecut am mancat ff mult gyros (genul shaormei de la noi din tara) si dupa 6 luni, peretii stomacului erau prea incarcati, ajungand la urgenta. Sunt alte mancaruri care-ti fac cu ochiul si care nu-ti fac rau bineinteles daca nu faci exces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Stiu ca pare greu de crezut dar nu am mancat niciodata fast-food.Nu imi place deloc! Mai bine sa ne facem haburgeri la noi acasa cu ingrediente naturale si sanatoase.
Pa.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

M-am lasat de ealaughing).
Sper s-o faci si tuu.

| n1na a răspuns:

Cui nu ii place? Dar acum depinde, stiu unele locuri unde alimentele sunt stricate si pe langa caloriile mari risti sa te si imbolnavesti.Mare grija! Insa ador Mc Donald`shappy

| fanporsche a răspuns:

Ador mancarea fast food. Sunt de acord ca e nesanatoasa, dar partea cu ingrasatu nu este adevarata. Nu cred ca mancarea de fast food ingrasa mai tare ca alte mancaruri.